Ankieta informacyjna
Zarezerwuj sobie miejsce na spotkaniu lub zostaw nam swoje dane kontaktowe, a powiadomimy Cię o kolejnych spotkaniach Giełdy Kontaktów.
Już teraz możesz zaprezentować swoją firmę na forum i zainteresować sobą potencjalnych kontrahentów, współpracowników czy partnerów biznesowych.
Wielu przedsiębiorców uczestniczy w spotkaniu pierwszy raz, więc jeżeli ty też – niczym się nie przejmuj.
Podejmij decyzje własnie teraz i wypełnij ankietę rezerwując sobie miejsce na Giełdzie Kontaktów!
Zapraszamy :)
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Nazwa firmy *
Your answer
Strona internetowa firmy
Your answer
Strona facebook firmy
Your answer
Opis podstawowej działalności firmy
Your answer
Informacja
Administratorem Państwa danych osobowych jest Klub Biznesu Ziemi Kłodzkiej Sp. z o. o. (dalej KBZK), z siedzibą ul. Boh. Getta 1/2, 57-300 Kłodzko. Powyższe dane KBZK będzie przetwarzać w celach marketingowych. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Mogą to Państwo łatwo uczynić, dzwoniąc na nr. 721 974 727 lub poprzez przesłanie maila na adres: klubbiznesuziemiklodzkiej@gmail.com.
Wyrażam zgodę na kontakt ze strony KBZK drogą elektroniczną lub telefoniczną w celach informacyjnych, związanych z projektem "Giełda Kontaktów" oraz działalnością KBZK. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych KBZK związanych z projektem "Giełda Kontaktów" oraz działalnością KBZK. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service